Kodėl saulės elektrinė?

Saulės elektrinė leis Jums patiems pasigaminti reikalingą energiją namų elektros poreikiams padengti. Nuosava saulės elektrinė užtikrins mažesnes sąskaitas už elektros energiją, o taip pat būti nepriklausomu elektros energijos vartotoju.

Kiek laiko veiks saulės jėgainė?

Saulės moduliams suteikiama iki 30 metų garantija, o tai reiškia, jog esate garantuoti dėl nemokamos ir švarios energijos mažiausiai ateinančius 30 metų. Užtikriname aukščiausią kokybę už geriausią kainą. Suteikiame net 20 metų darbų garantiją, keldami aukštus reikalavimus ne tik sau, bet ir savo partneriams, tiekėjams ir subrangovams.

Dvipusė apskaita

Saulės jėgainės pagamintą ir nesunaudotą perteklinę elektrą galima atiduoti pasaugoti į elektros tinklus (Net Meetering). Naktį ir žiemą, kai saulės nėra arba jos mažiau, iš elektros tinklų „atsiimama“ sukaupta energija, o esant jos trūkumui perkama iš tinklo operatoriaus. Už į tinklus atiduotą saugoti elektrą mokėsite 4,25 centus už kilovatvalandę (vietoje įprastai mokamų 11 centų už 1 kWh). Per visus metus, galima visiškai išlyginti pagamintos ir perkamos elektros santykį ir taip beveik nieko nemokėti už elektrą.

Saulės elektrinės pasiūlymas Jūsų namams

Kokią įrangą rinktis?

Siūlome aukščiausios kokybės, išskirtinius, Lietuvoje, Pietų Korėjoje, Vokietijoje ir Kinijoje pagamintus fotovoltinius modulius (dar vadinamos saulės baterijos), standartinius modulius su aliuminio rėmu bei į stogą integruotas sistemas. Įrangai suteikiamos rinkoje ilgiausios garantijos, kurios siekia iki 30 metų.

Galerija