fbpx

Įsivažiavus saulės elektrinių statyboms privačių namų savininkams kyla klausimas, kaip pasirinkti tinkamą saulės elektrinės rangovą. Atsirinkimui rekomenduojame remtis penkių žingsnių taisykle.

  1.  Patirtis. Patikrinkite rangovo  ir jo montuotojų patirtį. Visada galite užklausti įgyvendintų projektų portfolio. Patyrusios įmonės neslepia savo projektų, o jais didžiuojasi.
  2.  Atestavimas.Įmonė turi būti atestuota VERT Elektros įrenginių įrengimui, o ne prisidengti trečiųjų šalių atestatais. Pasitikrinti įmonės turimus atestatus galite čia: https://www.licencijavimas.lt/.
  3.  Įmonės finansinis pajėgumas. Rekvizitai.lt galite patikrinti ar įmonė turi būti pakankamai darbuotojų, kad užtikrinti sklandžią vadybą, montavimą ir garantinį aptarnavimą po elektrinės įrengimo. Ten pat galite patikrinti įmonės mokamus oficialius atlyginimus, skolas sodrai ir t.t.
  4.  Draudimas. Įmonė turi civilinės atsakomybės draudimą ir atsiradus bet kokiai žalai, ji bus kompensuota, nepriklausomai nuo įmonės finansinių pajėgumų.
  5.  Procesų standartizavimas ir aplinkosauga. Rinkitės įmones, kurios turi įsidiegusios kokybės vadybos sertifikatus ir rūpinasi ne tik kokybišku projektų valdymu (jūs nebūsite pamirštas), bet ir aplinkosauga (po elektrinės montavimo likusios šiūkšlės neatguls artimiausiame miške), bei darbo sauga (neturėsite nelaimingo atsitikimo savo kieme).

Šie penki patikros žingsniai užtikrins, kad įrengta elektrinė veiks sklandžiai, įmonė neš atsakomybę už savo darbą, o kartu ir rūpinasi aplinkosauga.